درباره ما

بیایید یک پروژه را برنامه ریزی کنیم ...

بیایید یک پروژه را برنامه ریزی کنیم ...

درباره شرکت بتن نوبنده

شرکت بتن نوبنده از سیمان فیروز آباد، آب شرب با حداقل املاح معدنی و سایر مصالح مرغوب استفاده می کند. استفاده از مواد اولیه با کیفیت، تضمین کیفیت بتن نوبنده است. شرکت بتن آبادگران نوبنده عضو اتحادیه سازندگان مصالح ساختمانی مانند بتن و ... است و دارای گواهینامه استاندارد ایران می باشد. برای سفارش انوع بتن می توانید با ما تماس بگیرید و ما به صورت نوبت دهی شبانه روزی به سفارشات شما عزیزان رسیدگی می کنیم. سیمان، ماسه شسته، شن بادامی و نخودی و آب مصالح مورد نیاز برای تولید بتن است.
هر شرکت از طرح اختلاط خاصی جهت تولید مقاومتهای مختلف بتن استفاده می کند. کیفیت مصالح مورد استفاده، اپراتوری بچینگ، زمانبندی نوبت دهی و همچنین سرویس دهی ماشین آلات از جمله عوامل موثر در تولید و ارائه بتن مرغوب و استاندارد است. شرکت بتن نوبنده با کادری مجرب و با سابقه و دارای طرح اختلاطی دقیق به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشتریان گرامی است.

درباره ما

درباره ما

شرکت بتن آبادگران جنوب ( مهندس نوبنده ) از اواخر سال ۱۳۸۹ با هدف راه اندازی یک سامانه جامع اینترنتی در حوزه صنعت ساختمان در ایران توسط تعدادی از فارغ التحصیلان و فعالان حوزه IT و صنعت ساخت و ساز کشور شروع به فعالیت نمود.در ماه های اولیه پس از بررسی قسمت های مختلف این صنعت گسترده و همچنین وب سایت های موجود در این زمینه و یافتن کمبودها و نقاط ضعف موجود در صنعت ساخت و ساز کشور و با مشورت و همفکری با بسیاری از اساتید و اهالی فن توانستیم لیست نهایی این مشکلات را با توجه به اولویت های فعالان این حوزه تهیه نماییم.
نیروی کار جوان، متخصص و متعهد وجه تمایز آبادگران نوبنده است. به جرات می¬توان گفت این شرکت جزء معدود شرکت هایی است که تمامی کادر اجرایی دارای تحصیلات عمرانی و ساختمانی مرتبط هستند.

کادر نظارت بتن نوبنده از ابتدای پروژه تا آخرین مرحله تخلیه بتن، آماده ارائه خدمت رسانی به مشتریان گرامی است.

اسم فرد مورد نظر

سمت فرد مورد نظر

اسم فرد مورد نظر

اسم فرد مورد نظر

سمت فرد مورد نظر۳

اسم فرد مورد نظر

اسم فرد مورد نظر

سمت فرد مورد نظر

اسم فرد مورد نظر

سمت فرد مورد نظر

شرکت بتن آبادگران جنوب ( مهندس نوبنده )

بیایید در کنار یکدیگر سقف و دیواری استوار را برای خانواده خود بسازیم!

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.